Αρχική Δραστηριότητες Εκπαιδευτικά Προγράμματα Πρόγραμμα Αγωγής Σταδιοδρομίας 2011
Πρόγραμμα Αγωγής Σταδιοδρομίας 2011
Τρίτη, 08 Φεβρουάριος 2011 20:23

Για το σχολικό έτος 2010-2011, το Ενιαίο Λύκειο Πλωμαρίου, θα υλοποιήσει Πρόγραμμα Αγωγής Σταδιοδρομίας με τίτλο "Σχεδιασμός και ανάπτυξη εφαρμογών και υπηρεσιών για το Διαδίκτυο", στο οποίο στηρίχθηκε και η υλοποίηση αυτής της ιστοσελίδας.

Υπεύθυνος καθηγητής του προγράμματος είναι ο Νίκος Π. Μιχαηλίδης, ενώ στο πρόγραμμα θα συμμετέχουν οι παρακάτω μαθητές της Β΄ τάξης του Ενιαίου Λυκείου Πλωμαρίου:

• Βερβέρης Χρήστος

• Γαλέτσας - Ρωμυλιώτης Γιάννης

• Μουτζούρη Βάσω

• Μουχτούρη Θάλεια

• Σαραφίδου Ελευθερία

• Ταλιάνης Στράτος

• Τσαμουρά Μαρία

• Χατζής Παναγιώτης

Δείτε στον παρακάτω σύνδεσμο, την αναλυτική περιγραφή του προγράμματος μας και την μεθοδολογία υλοποίησης που ακολουθήθηκε.