Αναζήτηση

Εορτολόγιο

Δημοσκόπηση

Πως σας φαίνεται η νέας μας ιστοσελίδα;

Αρχική
Συντάχθηκε απο τον/την K. Karagianni
Τετάρτη, 13 Απρίλιος 2016 09:21

Η μαθήτρια της Β’ τάξης του σχολείου μας Ανδρονίκου Χρυσοβαλάντη-Ειρήνη συμμετείχε στο γραπτό διαγωνισμό Euroscola , μέσω του οποίου θα γινόταν επιλογή 24 μαθητών Λυκείου από το Βόρειο Αιγαίο, προκειμένου να επισκεφτούν την έδρα του Ευρωκοινοβουλίου στο Στρασβούργο. Η μαθήτρια του σχολείου μας μαζί με τους υπόλοιπους επιλεγέντες μαθητές επισκέφτηκε το Στρασβούργο στα μέσα Μαρτίου.

Ο Διευθυντής και ο σύλλογος καθηγητών του ΓΕΛ Πλωμαρίου συγχαίρουν τη μαθήτρια για τη συμμετοχή και τη διάκρισή της.

Εκπαιδευτικά Νέα

PGT RssScroller - Copyright © 2010 by pagit.eu